VIDEO/ Genta çmend fansat me kërcimin erotik në skenë me balerinin…

Ajo njihet për videoklipet e nxehta dhe tepër provokuese dhe madje e tillë është edhe në koncertet që zhvillon.

Po flasim për Genta ISmajlin, e cila është duke shijuar suksesin e këngës së saj të fundit, duke performuar kështu edhe në klube të ndryshme.

Së fundmi ajo ka bërë publike një video shkëputur në një nga performancat e saj, teksa kërcente në mënyrë mjaft provokuese së bashku me një nga balerinët, duke fërkuar vithet tek pjesët e tij intime./JOQ/a.m.

#squatbaby @andi.murra

A video posted by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU