VIDEO/ ‘Fast and furious’ në Tiranë-Durrës, kapet i riu që ‘fluturonte’ në autostradë

Policia Rrugore ka vijuar dhe gjatë natës së mbrëmshme kontrollet në rrugë të ndryshme në vend për të evidentuar shkelësit e ligjit.

Në një video të publikuar në Facebook, shkruan se në rrugën Tiranë-Durrës gjatë natës ka lëvizur një 21-vjeçar nga Fieri me 162  km/h.

POSTIMI I PLOTË

Me Policine Rrugore te Tiranes ne rrugen interurbane Tirane-Durres.

21 vjeçari nga Fieri duke drejtuar automjetin me 162 km/h.

a.ç

 

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU