VIDEO/ E zë gjumi në punë, por…. (kush të lë të flesh…!)

Ky është momenti qesharak kur një punëtor u zgjua i frikësuar nga kolegu i tij pasi e kishte zënë gjumi në dhomën e zhveshjes së punëtorëve.

Teksa ai kishte mbyllur sytë dhe po pushonte në qetësi, kolegu i ka përplasur kapakët metalik të koshave të mbeturinave, duke shkaktuar zhurmë të madhe.

Për pasojë, punëtori është zgjuar menjëherë i frikësuar nga ajo që po dëgjonte.ora/a.k

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU