VIDEO e rëndë, prifti acarohet me fëmijën dhe e rreh gjatë pagëzimit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francë gjatë pagëzimit të një fëmije në Kishë.

Prifti i cili do të pagëzonte fëmijën, për një moment ka humbur durimin me të qarat e bebes, dhe ka gjuajtur atë me shpullë .

Goditja që prifti i ka dhënë fëmijës ka tronditur prindërit të cilët janë munduar t’ia marrin fëmijën nga dora. /b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU