(Video e re) Momenti kur Noizy qëllon me grusht Cozman në prani të policisë

Një tjetër video e sherrit mes dy reperëve Noizy dhe Cozman është publikuar sot nga mediat. Në video shihet momenti kur reperi nga Shqipëria, Rigels Rajku, i cili njihet me nofkën Noizy, qëllon me grusht reperin nga Kosova, Ylber Abdullahu, ndryshe Cozman, në prani të forcave të policisë.  Pas goditjes së marrë nga Noizy, Cozman shembet në tokë, ndërsa njëherë ndërhyn Policia, duke i vënë në pranga të dy. Cozman shoqërohet për në ambientet e policisë, ndërsa Noizy përcillet me urgjencë për Spitalin e Prishtinës.
ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU