VIDEO E RE/ Momenti kur Flamur Noka i hedh tymuesen Ramës

Një video e re, e filmuarnga gazetarët soit në Kuvend, tregon momentin kur ish-ministri Flamur Noka ndez një tymuese.

Pak sekonda më pas, Noka ia hedh atë Edi Ramës ndërsa ky i fundit nuk ngrihet nga vendi.

Pamjet vijnë pak orë pas dhunës në Kuvend dhe jashtë tij. Dhunë kjo që u dënua ashpër jo vetëm nga autoritetet vendase, por edhe Ambasada e SHBA-ve. /JavaNews/b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU