VIDEO/ Dekolteja e Kejvinës ‘shpërthen’ këmishën papritur, reagimi i Ermalit…

Velina e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin do ju bëjë të shkriheni së qeshuri.

Kejvina Kthehlla ka ndarë një video në Instagramin e saj teksa realizojnë xhirimete e emisionit.

Gjoksi i saj bombastik nuk ka duruar i mbyllur në këmishë gjatë tërheqjes.

Veç gjoksit që del në dritë vëmendjen të tërheq dhe e qëshura e Mamaqit./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU