VIDEO/ C. Ronaldo nxehet keq me kameramanin, shihni reagimin e tij

Cristiano Ronaldo u zëvendësua në minutën e 82 të ndeshjes që Real Madrid barazoi ndaj Levantes 2-2 dhe kjo gjë duket se e zemëroi shumë.

Portugezi la fushën kur skuadra madrilene ishte në avantazh 1-2 dhe kamerat menjëherë e ndoqën derisa u ul në stol.

Sapo zuri vend, Cristiano iu hakërrye kameramanit duke thënë: “Mos më xhiro mua, xhiro ndeshjen”.

a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU