VIDEO/ Burri shfrytëzon uraganin e tërbuar për të larë makinën

Një video e publikuar në rrjetet sociale ka shkaktuar shumë të qeshura.

Pamjet janë regjistruar në SHBA, gjatë momentit të vështirë, kur uragani “Irma” kishte goditur Floridan.

Një qytetar amerikan ka shfrytëzuar urganin e tërbuar për të larë makinën e tij, duke kursyer kështu disa dollarë në lavazh.

Video është kthyer në virale dhe po thyen rrjetin.

Kur kap fqinjin duke larë makinën gjatë uraganit“, shkruan me ironi një faqe në facebook.

a.ç/javanews.al

Catching your neighbor wash their car during the hurricane

Gepostet von Funny Videos am Samstag, 9. September 2017

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU