VIDEO/ Apple prezanton modelet e reja të iPhone

Është mbajtur konferenca e përvitshme e Apple për prezantimin e modeleve të reja të iPhone dhe të produkteve të tjera të reja të kompanisë nga Kalifornia. Ky telefon, sipas shefit të kompanisë, Tim Cook, është telefoni më i avancuar që ka krijuar ndonjëherë Apple.  Përveçse në ueb-sajtin zyrtar të Apple, konferencën e prezantimit të modeleve të reja iPhone mund ta ndiqni edhe në Twitter.

Nëpërmjet një ‘cicërime’, Apple ka bërë të ditur se do të keni mundësi të ndiqni konferencën e sotme direkt nga rrjeti social. Ndërsa në llogarinë zyrtare në Twitter të Apple, do të publikohen imazhe të ngjarjes. /ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU