Vetëm 20 vjeçe, por të ‘shkrin’ me pozat në Instagram

Ndonëse është vetëm 20 vjeçe, Juli Annee është një nga modelet më të njohura amerikane.

Bukuroshja është imazhi i futbollit amerikan dhe ka tërhequr vëmendjen e miliona fansave, që e ndjekin atë në Instagram.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU