Vajza e Eli Farës trondit sërish plazhet (FOTO)

Vajza e Eli Farës, Marina, dallohet për provokimet e saj.

Ajo nuk ndalet duke provokuar në rrjetin social Instagram.

Tash krah një qaforeje të madhe, ajo ka treguar gjoksin e saj, i cili për pak sa nuk del komplet nga kontrolli duke shpërthyer, shkruan Telegrafi.

Se si ka arritur të krijojë një gjoks kaq të bukur Marina, këtë e di sigurisht vetëm ajo dhe ndoshta mjeku i saj estetik. /Telegrafi/

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU