Transferimi, Dybala kërkon Realin

Barcelona nuk është më e interesuar në shërbimet e Paulo Dybalas. Argjentinasi i Juventusit, e dëshiron kalimin te Real Madridi, shkruan Don Balon.

Dybala nuk po mundet ta tregojë veten te “Zonja e Vjetër” që nga ardhja e Cristiano Ronaldos, dhe më parë ai ka shprehur dëshirën që të transferohet te Barcelona, mirëpo “Blaugranët” nuk janë të interesuar më për të.

24-vjeçari e ka kthyer vëmendjen kah Real Madridi. Që nga transferimi i tij nga Palermo në Juventus në vitin 2015, Dybala ka bërë 142 paraqitje dhe ka shënuar 68 gola, përgatiti Koha. (b.an)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU