Tiranë, makina përplas për vdekje punonjësin e policisë në Sauk

Një punonjës policie ka humbur jetën sot në zonën e Saukut në Tiranë. Sipas policisë, bëhet fjalë për Nazif Çerën, polic në komisariatin numër 1 në Tiranë. Çera është përplasur për vdekje nga një automjet, i cili ka dalë nga rruga dhe e ka përplasur atë teksa po ecte në trotuar. Sakaq policia ka ndaluar drejtuesen e automjetit që i mori jetën policit

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU