Tiranë/ Konflikt mes të rinjsh, plagoset me mjete të forta 16-vjeçari

Një konflikt mes të rinjsh ka ndodhur mesditën e kësaj të shtune në zonën e Don Boskos në kryeqytet si pasojë e të cilit ka mbetur i plagosur një person rreth 16 vjeç.

Dyshohet se të rinjt janë konfliktuar me njëri tjetrin kanë rrahur sa e kanë lënë pa ndjenja në tokë 16-vjeçarin dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes raporton Shqptarja.com.

Ndërkohë ende nuk janë identifikuar adoleshentët.

209157_1

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU