Tepelenë/ Aksident i rëndë te “Uji Ftohtë”, plagosen dy persona

Një aksident i rëndë me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur gjatë pasdites në vendin quajtur “Uji i Ftohtë” në Tepelenë.

Sipas të dhënave dy perosnat e plagosur emrat e të cilëve nuk bëhen ende me dije janë në gjendje të rëndë për jetën.

Mbeten ende të paqarta rrethanat e aksidentit dhe mjetet e përfshira. Policia ka nisur veprimet hetimore në vendngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU