Tashmë u bë rrugë… Një tjetër modele shet virgjërinë (FOTO)

Një modele e bukur ka bërë të ditur se planifikon ta shesë virgjërinë e saj, sepse, siç ka thënë vetë ajo, dëshiron ta bëjë të lumtur nënën e saj.

Mahbuba Mammadzada është njëra prej modeleve më të suksesshme të Azerbajxhanit, por thotë se i duhen paratë për t’ia blerë një shtëpi nënës së saj, dhe për t’i financuar studimet e saj jashtë vendit.

“Nëna ime ka bërë gjithçka për mua, tani është radha ime. Unë dua që ajo të jetë krenare me mua”, është shprehur 23-vjeçarja.

Ajo planifikon ta nxjerrë në ankand virgjërinë e saj, nëpërmjet agjencisë Cinderella Escorts, ku femrat e reja ofrojnë seks për klientë të pasur, shpesh të moshuar.

Mahbuba ka thënë se shpreson të shesë virgjërinë e saj për të paktën 100.000 euro.

Kjo është hera e disatë që vajza simpatike shesin virgjërinë, por nuk dihet nëse e bëjnë për SHOW apo e kanë seriozisht këtë lloj ‘biznesi’ të ri… /JavaNews/b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU