Etiketimet Postime të etiketuara me "ardit rada"

Etiketim: ardit rada

Burgu i Reçit dhe Koço Kota

Nga Ardit Rada Bashkimi Evropian ka hedhur plot 14.7 milionë euro për burgun e Reçit, të cilit iu pre shiriti dje nga politikanë dhe ambasadorja...

Vasili, ministri i Ramës që sulmon “drogështetin” e Ramës

Nga Ardit Rada/ Ka qenë disa herë ministër. Dikur nën Sali Berishën, më pas nën Edi Ramën. Madje me këtë të fundit kapi postin e...

Halle pushimesh!

Nga Ardit Rada Shirat e Qershorit dhe Kampionati Botëror i Futbollit kanë bërë që sezoni turistik të mbërrijë me vonëse në Shqipëri. U deshën disa...

Negociatat shqiptare me BE, kur vendet anëtare luajnë sipas halleve të...

Nga Ardit Rada Nëse besoni se gara për hapjen e negociatave vendoset vetëm nga zhvillimi i situatave në Shqipëri, thjesht gaboheni. Sepse procesi i integrimit...

Për Gafurin me pisqollë dhe vrasësit me kollare

Nga Ardit Rada Partia Demokratike ka treguar edhe një herë se nuk ka asnjë lidhje me bazën, aq më pak me të zgjedhurit nën siglën...

Ermal Meta la pas muzikën dhe… sherrin meskin

Nga Ardit Rada Ka mjaftuar një koncert i parë prezantues i këngëtarit shqiptar Ermal Meta në Tiranë, që përshtypjet pozitive të eventit të pasohen nga...

Pse nuk është e vërtetë që Lulzim Basha ndiqet?!

Nga Ardit Rada Opozita ka tentuar sot të bëjë viktimën e radhës, përmes një lajmi nga burime të pasqaruara. Lulzim Basha po ndiqet nga policia,...

“Peshku i madh” maqedonas dhe një shembull për Shqipërinë fqinje!

Dënimi me dy vjet burg i ish-kryeministrit maqedonas Nikolla Gruevski ka qenë një gjë që pritej. Ka qenë një makinë luksoze e blinduar ajo...

Në pjesën e dytë ndoqët: Në Tragjas nuk na dhanë drogë,...

Nga Ardit Rada Mijëra shqiptarë kanë ndjekur mbrëmjen e së hënës pjesën e dytë të telenovelës ‘Dhe i vetëm, trim në luftë’. Bëhet fjalë për...

Rrëmuja e kalkuluar e PD me “Bashkëpunëtorin X”

Tashmë “bashkëpunëtori x” ka një emër dhe një fytyrë: është Albert Veliu, një ish-skafist dhe trafikant, i cili është vënë në epiqendër të audiopërgjimit...
- Advertisement -