Surprizon Kardashian: Si t’i bëni buzët SEXY në pak sekonda (VIDEO)

Duket e pabesueshme, por Kim ka treguar se si bëhen buzët perfekte me vetëm dy veprime dhe për pak sekonda.

Me qëllim që t’i ndihmojë vajzat, zeshkania e popullarizuar ka shpikur mënyrën me të cilën hap pas hapi e përshkruan se si të bëni grim të përsosur.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU