Supermodelja Gigi Hadid di si të çmendë meshkujt (FOTO)

Modelja më në formë në botë, që njihet për linjat trupore, sa edhe për bukurinë e saj, për pak sa nuk ka treguar gjithë gjoksin. Edhe pse ajo nuk e bëri në masë të madhe, ajo shfaqet tjete seksi dhe nxit imagjintën.

Eshtë kjo prej performancave të radha në media për Gigi Hadid, një modele kjo e përmasave botërore, raporton Telegrafi.

Ndryshe ky fotosesion u realizua për revistën Love.

gigi hadid

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU