Sulmi ndaj Klodiana Lalës, reagon Rama: E patolerueshme barbaria!

Pas sulmit mbi banesën e babait të gazetares Klodian Lala ka ardhur dhe një reagim nga Kreyministri Edi Rama. Rama shkruan në një postim në Twitter se është e patolerueshme barbaria ndaj gazetares Klodiana Lala. Po ashtu pret me padurin ndëshkimin e keqbërësve.

REAGIMI

E patolerueshme barbaria mbi shtëpinë e gazetares Klodiana Lala! Ngjarja duhet zbardhur sa më parë dhe strukturat e shtetit janë të angazhuara maksimalisht. Mbështes e inkurajoj Klodianën në këtë moment kritik dhe pres me padurim ndëshkimin e keqbërësve.

ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU