Spartak Ngjela: Erion Veliaj ka ecur falë vullnetit, Basha me paterica

Avokati Spartan Ngjela shprehu mendimin e tij për dy figurat politike, kryetarin e Bashkisë, Erion Veliajn dhe kreun e PD-së, Lulzim Bashën.

Ngjela u shpreh në emisionin “E Diell” se ky mendim nuk lidhet me personazhin e secilit prej tyre, por me idetë dhe punën e tyre në politikë.

“Erion Veliaj ka ecur shumë si pasojë e vullnetit të tij”, tha Ngjela. Ndërsa për Lulzim Bashën u shpreh: “Nuk i ka fituar të gjitha me forcat e veta”.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU