Sot mësohet finalistja e parë, ja formacionet e Belgjikë-Francë

Mbrëmjen e sotme do të mësohet finalistja e parë e Kupës së Botës 2018, pasi Belgjika dhe Franca do të zbresin në “Shën Petërsburg” për të zhvilluar sfidën e quajtur si finalja e parakohshme.

Në orën 20:00, në fushë do të zbresin sulmi më i mirë i turneut, Belgjika, përballë Francës të yjeve që nga dita në ditë pritet të bëjnë “kërdinë” në fushën e blertë.

Roberto Martinez dhe Didier Deschamps do i besojnë këtyre lojtarëve, që janë rreshtuar në këtë formë.

Formacionet zyrtare:

a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU