Sonte mund të fitosh një smartphone tek Maratona e Këngës Popullore

Maratona e Këngës Popullore po përfundon edhe këtë verë rrugëtimin nëpër Shqipëri. Për të 10-tin vit radhazi, vijon të argëtojë qytetarët në sheshet kryesore të qyteteve në Shqipëri, duke u bërë aktivitet i shumëpritur. Por, këtë vit, Maratona e këngës ka marrë edhe ngjyrë Magenta sepse Telekom Albania i është bashkuar për të shtuar argëtim në këtë ngjarje. Sonte është nata e fundit dhe radhën e kanë qytetarët e Tiranës për të shijuar ritmet e muzikës popullore edhe për të fituar dhurata.

Para fillimit të koncertit, lojëra dhe argëtime organizohen krysisht për fëmijët, me animaotrë, tullumbace dhe kërcime. Gjithashtu, gjatë koncertit, cilido prej presëmarrësve, mjafton të shkrepë një foto të bukur nga eventi, ta postojë në profilin e tij ose të saj me #MaratonaTelekomTirane dhe kush merr më shumë pëlqime, bëhet fitues i një smartphone. Telekom Albania dëshiron të ofrojë përvoja të paharruara dhe të japë mudësinë që të jeni gjithmonë të lidhur me njerëzit tuaj të dashur.

Pra, mos e humbni rastin të jeni ftiues i smarphone-it sepse është shumë e thjeshtë, majfton të vini në koncert dhe të postoni.

Shënim: për të gjithë ata që i kanë profilet private, ju sugjerojmë t’i bëni publike që grupi përzgjedhës të ketë mundësi t’i shohi fotot që do postoni me hashtagun #MaratonaTelekomTirane.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU