Sokol Balla poston foton me logon e televizionit të ri: Dita e parë e punës!

Pak minuta me pare gazetari Sokol Balla ka postuar nje foto, me logon e Vizion Plus ne shpine dhe me dicituren “Dita e pare e punes, 11 janar”. Me kete postim marrin fund edhe dilemat rreth medias se re per gazetarin e njohur.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU