Simulimet, të qeshësh me lot me fotomontazhet për Neymar

Braziliani Neimar është kthyer në një personazh jo fort të këndshëm këtë Botëror.

Kjo, për shkak të simulimeve të tij të shumta.

Mjafton ta prekësh pak, dhe ai jo vetëm që shtrihet direkt, por dhe bën sikur është vrarë keq.

Gjë që ka irrituar ndjeshëm tifozët, të cilët e ironizojnë me memet e mëposhtme atë.

Brazil’s Neymar reacts after sustaining an injury

/a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU