Shtyp me makinë të moshuarin… largohet menjëherë nga vendngjarja

Foto ilustruese

Një kalimar, i moshës 68 vjeçare dhe me iniciale N.K ka humbur jetën këtë të hënë pasi një shtetas e ka përplasur me makinë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin Rrogozhinë Kavajë, teksa drejtuesi i automjetit tip Benz, pasi ka shtypur kalimtarin, nuk ka ndaluar, por është larguar me shpejtësi nga vendngjarja.

Policia sqaron se po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit, që sipas të dhënave, drejtonte automjetin me shpejtësi shumë të lartë./java/a./k

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU