Shokon Çiljeta! Fut mes këmbëve bishtin e sëpatës (FOTO)

Një foto nga e kaluara ku Çiljeta në çdo mënyrë provokonte, për tu dukur sa më tërheqëse.

Kjo foto është aq e çuditshme sa as vetë Çiljeta nuk do ta ketë besuar se do të dilte kështu.

Ajo ka hapur këmbët dhe ka futur bishtin e sëpatës në mes të këmbëve të saj!

/GazetaBlic/b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU