Shkodër/ Foto të rënda, aksident me 1 të vdekur, emri

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur sot ne lagjen Bahcallek ne dalje te Shkodres. Viktima është identifikuar si Lush Deda 70 vjec. Mësohet se ai po ecte me nje biciklete kur është perplasur nga nje mjet dhe ka gjetur vdekjen. Policia shkoi ne vendngjarje dhe nisi hetimet per ta zbardhur atë. /ma.me

6907c5bd-4f83-44f7-9c8a-da9cece5ea518b926d04-fe16-4367-91cc-ec2e23ddc3319ff1101d-0fa4-4aaf-b1b3-35b5d1e25d70

 

 

 

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU