Shkodër, 86-vjeçarja rrëzohet nga ballkoni i banesës, humb jetën

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Shkodër ku një 86-vjeçare ka humbur jetën në mënyrë askdientale.

E moshuara është rrëzuar nga ballkoni i banesës dhe për pasojë ka humbur jetën menjëherë. Ngjarja ndodhi dje në lagjen Vasil Shanto.

NJOFTIMI I POLICISË:

Më datë 11.01.2018, në lagjen Vasil Shanto, shtetasja F.D, vjeç 86 ka rënë nga ballkoni i banesës, dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Shkodër, për ngjarje aksidentale./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU