Shkëlzen Berisha: Të ndërrojnë trajner, ish-deputeti: Për PD e ke fjalën?

Djali i ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha është mes komentuesve pas në rrjetet sociale që reaguan pas humbjes së Gjermanisë.

Ai ia hedh fajin trajnerit, duke thënë se duhej të zëvendësohej.

Ndërkohë, ish-deputeti socialist, Andis Harasani, e ngacmon duke e pyetur se mos e ka pasur për Bashën këtë status.

Por Berisha nuk e ka pritur mirë këtë thumbim dhe e ka fshirë komentin më pas./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU