Shenja më me fat sot, 30 Gusht 2018

Me Hënën dhe Afërditën në favorin tuaj, sot e ndjen se duhet të bësh diçka që të bën të veçantë në jetën private.

Afërdita të ëmbëlson dhe të bën të butë përballë partnerit, duke hequr tensionin që është krijuar me Saturnin kundër.

Në punë, Mërkuri të dhuron bashkëpunues të çmuar dhe të shkëlqyer ku mund të kesh besim total.

Shenja më me fat sot është Gaforrja./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU