Sara Hoxha dhe Ledion Liço zyrtarisht të fejuar (FOTO)

Marrëdhënia e nisur rreth dy vite më parë e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços është zyrtarizuar. Trashëgimtarja e “Top Channel”­it ka postuar në Instagram foton e unazës së propozimit, i cili duket se ka ndodhur natën e Vitit të Ri.

“Një vit i ri krejtësisht ndryshe. Po”, shkruan Sara, bashkangjitur fotos ku duket unaza me një gur që shkëlqen. Lidhja e Sarës dhe Ledionit u bë publike gjatë verës së vitit 2014.

1

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU