Rita Ora vijon pushimet dhe “shfaqjet” me rroba banjoje (FOTO)

Rita Ora ka vazhduar të jetë nën fokusin e aparatit gjatë pushimeve të saja në Miami. Këngëtarja shqiptare ka qenë në shënjestër të vazhdueshme të paparacëve, të cilët kanë fotografuar çdo lëvizje të saj.

Fotografitë e reja e shfaqin 25-vjeçaren me bikini, derisa pjesën e poshtme e ka të mbuluar, ndërsa me raste është mbuluar e tëra. Krijuesja e hitit “So Hot Right Now” është fotografuar të dielën pranë një pishine dhe fotografitë jua sjellim më poshtë. /Telegrafi/

rit1
rit4rit4arit5rit6
rit8rita9

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU