Rita Ora publikon pozat erotike, 25-vjeçarja ‘çmend’ fansat (Foto)

Rita Ora duket se tashmë është fokusuar më tepër në rrjetet sociale.

Pasi publikoi disa fotografi krejtësisht lakuriq, këngëtarja shqiptare vjen edhe me një foto pothuajse tërësisht e zhveshur.

Rita ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet vetëm në brekë dhe një fanellë të zezë.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë foto sesion apo projekt të ri, por fotografitë janë realizuar gjatë qëndrimit të 25-vjeçares në qytetin amerikan të New York-ut.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU