RECETA e shijshme: Qofte viçi me pure patatesh

Qofte të shëndetshme për të gjithë familjen, falë kësaj recete që vjen sot në Shije dhe enëve të kuzhinës nga Delimano. Mos nguroni të nisni nga puna, për ti shijuar sa më parë!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU