Reali, gati 300 milionë euro për katër lojtarë

Dyshja e Chelseat, Eden Hazard dhe Thibaut Courtois janë prioritet e Real Madridit për këtë afat kalimtar.

Don Balon raporton se Los Blancos janë të gatshëm të paguajnë 300 milionë euro për katër futbollistë, transmeton Koha.net.

Përveç dyshes së Chelseat, Reali e dëshiron transferimin e mesfushorit të Juventusit Miralem Pjaniq, dhe mbrojtësin e Milanit, Leonardo Bonucci. (b.an)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU