Real Madrid i jep kontratë të plotë Zidane

Zinedine Zidane do të mbetet në Real Madrid deri në vitin 2018. Drejtuesit e Real Madridit janë të kënaqur me Zinedine Zidane dhe kanë vendosur t’i dhurojnë atij kontratë të re. Francezi mori drejtimin e skuadrës muaj më parë, pasi Florentino Perez shkarkoi Rafa Benitezin.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU