Reagon Trejsi, “gangsterja” seksi që goditi me shkop djalin në Elbasan

Ka reaguar Trejsi Sejdini, vajza seksi që shfaqej në videon e dhunshme të filmuar në Elbasan, ku ajo bashkë me disa vajza dhe djem rrihnin një djalë.capture

Trejsi është vajza që duket në video me një shkop në dorë me të cilin godet djalin.trejsi9

Ja reagimi i plotë i saj, dërguar tek JOQ:

Ckemi si je? Fillimisht dua tju falenderoj per artikullin e 1 qe publikuat per mua.
Se dyti doja te diskutoja rreth ‘vidjos’ se famshme dhe jam e mendimit qe askush nuk duhet te cenoje personalitetin e askujt.
Fillimisht ju nuk jeni te inf pse ndodhi mosmarrveshja,sepse ‘i demtuari’ na kishte ofenduar neper rrjete sociale se nuk i kthenim prgj (perderisa se njifnim) …
Gjithsesi , dua te dal te vetja . Nuk me pelqen te ulet imazhi im per nje video para 3 vjetesh (13 vjec un) .. Ju lutem me jepni nje zgjidhje trejsi8trejsi7

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU