Rama takon presidentin e Juventusit pak minuta para ndeshjes (VIDEO)

Kryeministri Rama ka udhëtuar sot drejt Torinos për të ndjekur në “Allianz Stadium” ndeshjen mes Juventusit dhe Lazio-s.

Në story-n e tij në Instagram Rama ka publikuar një video teksa po bisedon me presidentin e Juventusit Agnelli.

/b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU