Publikohet videoklipi i plotë, ja kënga e Era Istrefit që do hapë Botërorin

“Live it up” kënga e Botërorit 2018, që pak ditë më parë u publikua në versionin audio, sapo doli në “YouTube” edhe me videoklip.

Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam kanë ardhur në formën më të bukur në pamjet ku duken mes turmave me njerëz dhe gati për të nisur eventin më të rëndësishëm të futbollit në mbarë botën.

Era Istrefi me performancën e saj prej ylli duket vërtet mahnitëse.

Kampionati Boteror do te startoje me date 14 qershor ne Rusi dhe do te perfundoje me 15 korrik.

a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU