Publikohen fotot e Lamar Odom në Bordello ( FOTO/ VIDEO)

  Këto janë foto e para të ish basketbollistit të famshëm të LA. Lakers, Lamar Odom, i cili kaloi në koma pas një koktaili të rrezikshëm alkoli, drogërash e seancash seksi me dy prostituta.

  Fotot tregjnë Odom pa ndjenja, në shtratin e bordellos ku u gjet disa ditë më parë, në ndërtesën e njohur si Love Ranch në Nevada.

   

  2D92650000000578-3279770-image-m-3_1445294968850

  Lamar Odom është bashkëshorti i Khloe Kardashian, me të cilën është në proces divorci. Mendohet se kjo është një nga arsyet që ai përfundoi në këtë gjendje.

   

  Ish-basketbollisti i njohur kaloi katër net në bordello me dy prostituta, duke shpenzuar 79 mijë dollarë. Këto janë dhe fotot e tyre.

  2D64D15000000578-0-Ryder_Cherry-a-15_1445279660796

  2D64F93700000578-0-Monica_Monroe_above_was_with_Ryder_Cherry_when_they_discovered_O-a-14_1445279660371

  Më poshtë janë disa pamje video të regjistruara jashtë dhe brenda dhomës ku Lamar Odom, për pak sa nuk humbi jetën.

   

  S'KA KOMENTE

  PËRGJIGJU