“Pse patentat e Tahirit ndodheshin në mjetin e biznesmenit…”

Ish-kryeministri sali Berisha ka reaguar pas lajmit për gjetjen e patentave të ish-ministrit Tahiri në mjetin e biznesmenit nga Elbasani, i ndaluar nga policia. Berisha jep versionin e tij për arsyen se pse patentat personale ndodheshin në mjetin e biznesmenit.

Postimi i plotë:

Saimir Trafiku:

– Habilajve i jep targen dhe makinen shteterore per te çare çdo postbllok!

-“O. S” i jep patentat personale per trafiqe 100 tonshe me gjemite e ministrit! sb

/a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU