Protestat e PD, Braçe: Pse jo më 21 janar?

Erjon Braçe ka ironizuar pas lajmeve se Partia Demokratike do të rinisë protestat pas 16 janarit.

“Pse jo më 21 janar? Berisha dhe Basha e kanë këtë mundësi zgjedhjeje”, shkruan Braçe.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU