Pritet të porositen 100 milionë iPhone 7 deri në fund të vitit

Telefoni iPhone 7 dhe 7 Plus do të dal në shitje kete të premten dhe raportohet se kjo pajisje do të vijë fillimisht me sasi të limituar.

Sipas raportimeve të fundit, Apple është duke planifikuar të realizojë 100 milionë kërkesa për iPhone 7, kurse parashikimet ishin se Apple do të kryente nga 80 deri në 85 milionë porosi, citohet Koha. (b.an)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU