Prishtinë, vallja e nuses në mes të borës (VIDEO)

Një çift ka vendosur të martohet në një vend të pazakontë.

Ata janë martuar në qendër të Prishtinës.

Edhe pse kishte rënë borë dhe temperaturat ishin nën zero gradë, ata nuk janë ndaluar dhe ia kanë marrë valles.


Dasme në shesh by GazetaExpress

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU