Price, vërtetë shumë ‘hot’

Modelja seksi Katie Price di si të jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi ajo ka realizuar disa foto provokuese për kalendarin e vitit 2018.

Ajo ka zgjedhur plazhin për të shfaqur format e saj trupore dhe sidomos gjoksin bombastik.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU