Policia kap një gomone me drogë në Karaburun, nis kërkimi i trafikantëve

Policia e Vlorës ka bllokuar sot një gomone në Karaburun, brenda të cilës kishte disa pako me drogë. Mjeti i lundrimit eshte 7 metra i gjatë dhe ishte i braktisur. Policia ka qenë në patrullim normal kur është konstatuar gomonia, ndërsa mësohet se bëhet krehja e zonës për të gjetur ndonjë sasi tjetër të fshehur të lëndës narkotike dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e pronarëve të mjetit lundrues.

ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU