Pogradec, përplaset dhe humb jetën 18-vjeçari i dehur

Një 18-vjeçar në Pogradec ka humbur jetën, pas një aksidenti rrugor. Ngjarja ka ndodhur në aksin Lin-Pogradec, ku makina Benz Mercedes e drejtuar nga vikima, Rudolf Javxhiu, u përplas me bordurat e një karburanti dhe ra në liqen.

Policia mendon se 18-vjeçari ka qenë në gjendje të dehur, çka përbën edhe shkakun e aksidentit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU