Plas në Tiranë, skena të forta seksi në Lanë (Video +18)

Nuk është parë ndonjëherë në Tiranë, por kurrë mos të themi kurrë. Pasditen e sotme një çift ka zbrazur të gjithë epshin e tij në sy të publikut, në breg të Lanës.

Seks në mes të Tiranës, është ajo çfarë kupton nga pamjet e kësaj videoje të dërguar nga një prej raportuesve tanë. Pamjet janë filmuar pasditen e sotme, ku çifti e bën hapur pa u shqetësuar për asnjë qytetar që ndodhej aty.

Këto skena janë filmuar përballë Kinema Agimit, siç duket dhe nga videoja çifti përveçse stonon shumë nga pesha, stonon edhe nga mosha. Gruaja ka goxha vite mbi supe, po prapë mesa duket nuk i kanë mjaftuar për tu përmbajtur e për të mos e bërë live në mes të kryeqytetit.

Ndërkohë që qeshim me raste të tilla që vijnë nga bota, kur na prek neve e ndodh shumë afër nesh  duhet të vëmë duart në kokë, me çfarë po ndodh këtu.

Jetojmë në Tiranë, por jo gjithçka mund ta pranojmë të ndodhë. Gjithsesi shikojeni vetë videon, por sigurohuni të mos keni fëmijë afër, pamjet flasin më shumë se çdo fjalë mundet t’i shpjegojë. / Jeta Osh Qef

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU